Coşkun Aral Anlatıyor

Coşkun Aral Anlatıyor
10  673 385
Yarım asıra yaklaşan bir meslek deneyimi ve dünyanın farklı coğrafyalarından derlenen, astronomiden gastronomiye, savaştan barışa, dünden bugüne ve geleceğe uzanan yakın tarih tanıklıkları... Türkiye belgeselcilik tarihinin en önemli isimlerinden Coşkun Aral ve Haberci Yapım'dan özel videolar Coşkun Aral TRvision kanalında...
"Coşkun Aral Anlatıyor" TRvision kanalının video prodüksiyon ve TRvision kanal stratejisi Patika Dijital Tarafından yönetilmektedir.
Çok daha fazlası Haberci.com'da!

Video

YORUMLAR

 • mükemmel bir hizmet lütfen ama lütfen daha çok video atın kanala , çok teşekkürler

  can küçükcan küçük2 gün önce
 • Abi çok değerli bir iş yapıyorsunuz emekleriniz için Allah razı olsun.Eğer vakit bulursanız ayağınızdan top arabası geçtiği hikayeyi anlatabilir misiniz?

  Kaan GecüKaan Gecü12 gün önce
 • O dönem benzer program yaptığınız televizyoncularla aranız nasıldı....örneğin barış manço, tayfun talipoğlu, savaş ay gibi....çoğu program atv'deydi....o zamanlar sizin için basit bir karşılaşma, konuşmada olsa, herkesin dinlemek isteyeceği bir olay.....örneğin, yıllarca süper baba dizisini özledik, bazen çengelköye gidesimiz tuttu, ne değişmemiş, ne kalmış diye baktık...sonunda 13 bölümlük röportaj belgeseli çekildi...otomatikman hepimiz deşarj olduk, oradaki oyuncular, set ekibi herkes anısını anlatmış....bence, böyle moral verici şeylere ihtiyacımız var....

  evren avidevren avid17 gün önce
 • Abi videoların cok sık beklıyoruz lutfen devam etsinnn

  Goku babaGoku baba20 gün önce
 • Bir turizm rehberliği öğrencisi olarak bu kanal benim için bulunmaz nimettir,daha sık video gelmesi dileği ile :)

  Emre Can BozkurtEmre Can Bozkurt20 gün önce
 • selam helsınkı fınlandıya bölümunu bulamadım yuklermısınız rıca etsem

  Eray HaytaEray Hayta22 gün önce
 • Coşkun Aral'ın TRvision da yer alması kendi adıma büyük bir lütuf. Sıradışı, muazzam bir insan. Umuyorum çok daha sık ve uzun videolar çekerek bizlerle olur. Hayranlıkla, zevkle, merak ve ilgi ile takip ediyorum.

  kurti81kurti8122 gün önce
 • Ben haberci programı ve siz ile büyüdüm. Uzun zamandır ortalıklarda yoksunuz Coşkun bey. Bir HABERCİ Programı serisini kim unutabilir ki. Yeni nesil bilmez.

  Hasan TAHSİNHasan TAHSİN23 gün önce
Coşkun Aral Anlatıyor